bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Sztuka płakania” – 8 listopada w Kinie Konesera


Już w najbliższy piątek zapraszamy wszystkich kinomaniaków na kolejny seans w ramach Kina Konesera. Tym razem pokażemy nominowany do Oscara, duński dramat – „Sztuka płakania”.

Film Petera Schonau Foga to ekscentryczne studium jutlandzkiej rodziny we wczesnych latach 70-tych, widzianej bezlitosnymi, a jednocześnie niewinnymi oczami jedenastoletniego chłopca. Allan chce pomóc swojej rodzinie, która przeżywa trudne momenty. Jego rodzice już dawno przestali zajmować się swoim małym sklepem, nocami słychać tylko cichy płacz ojca rodziny, który nie ma nawet siły walczyć o własny kawałek kołdry, matka chłopca próbuje przejść przez życie, zażywając środki nasenne, a czternastoletnia siostra poszukuje normalności poza domem. Nie znając jeszcze granic pomiędzy dobrem a złem, jedenastoletni chłopiec szuka własnych dróg rozwiązania wszystkich problemów. A kiedy okazuje się, że jego ojciec potrafi wygłaszać płomienne przemówienia na pogrzebach, które okazują się doskonałą terapią dla słabego, zmęczonego życiem człowieka, chłopiec postanawia zadbać o to, by w rodzinnej miejscowości nie zabrakło pogrzebowych uroczystości. „Sztuka płakania” to film oparty na motywach powieści Erlinga Jepsena. Ta przejmująca, pełna czarnego humoru opowieść o dziecięcym świecie i trudnym dorastaniu w hermetycznej jutlandzkiej społeczności, jest naszą propozycją na najbliższy piątkowy wieczór. Seans odbędzie się o 18:00, wyjątkowo w Sali nr. 7.  

Zapraszamy!  

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.  

Cena biletu – 10 zł

Cena karnetu – 58 zł

Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.

Więcej informacji pod telefonem: 501423775    

Partnerzy