bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Teatr na wielkim ekranie” powraca!


Już od najbliższego czwartku zapraszamy na kolejną edycję „Teatru na wielkim ekranie”. 16 października ponownie przeniesiemy się na deski londyńskiego Teatru Narodowego, gdzie gwiazdy teatru i kina będą dawały popis swoich największych umiejętności.

Cykl „National Theatre Live” („NT Live”) jest coraz bardziej popularny na całym świecie. Wiosną zaprezentowaliśmy 4 sztuki z udziałem najwybitniejszych brytyjskich aktorów, takich jak Helen Mirren czy Benedict Cumberbatch. Tym razem proponujemy państwu 3 spektakle, które nie tylko zdobyły uznanie krytyków, ale i widzów na całym świecie.  Już 16 października zobaczymy Gillian Anderson w jej życiowej roli. „Tramwaj zwany pożądaniem” to jedna z najsłynniejszych teatralnych historii i właśnie nią rozpoczniemy tą edycję „Teatru na wielkim ekranie”.

Jesteśmy przekonani, że każda z tych sztuk przysporzy wiele emocji i wrażeń i pozwoli nieco przybliżyć nam świat wielkich przedstawień teatralnych.

Retransmisja „Tramwaju zwanego pożądaniem”, jak i wszystkie pozostałe pokazy, odbędą się w Sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury. Bilety w cenie 17 zł będzie można nabyć w kasie kina przed seansami. Szczegółowe informacje dotyczące repertuaru na plakacie.

 
ZAPRASZAMY!
 

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy