bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Ted 2” w kinie Klaps od 17 lipca


Kino Klaps w Limanowej zaprasza na kontynuację przebojowej komedii o pluszowym misiu Tedzie i jego kumplu Johnie. „Ted 2” w kinie Klaps od 17 maja.

 

John i Ted wciąż mieszkają w Bostonie i mają się znakomicie. Tyle że John jest teraz rozwodnikiem, a Ted ułożył sobie życie z uroczą Tami-Lynn, nieco kiczowatą kobietą z jego snów. Kiedy dopada ich rutyna, decydują się na dziecko, które ma być spoiwem ich związku. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wspólnota Massachusetts, która nie uznaje Teda za człowieka, brutalnie uprzedmiotowiając go pod nazwą „własności”, co rujnuje myśl o adopcji. Ted traci pracę, a jego małżeństwo zostaje unieważnione.

Wściekły i przygnębiony Ted prosi Johna, by pomógł mu pozwać stan Massachusetts i odzyskać należne mu prawa.

 

MacFarlane powraca jako reżyser i scenarzysta, również i tym razem za sterami produkcji stanęli Alec Sulkin i Wellseley Wild („Ted”, „Milion sposobów, jak zginąć na Zachodzie”). W filmie ponownie zobaczymy Jessicę Barth („Głowa rodziny”) jako Tami-Lynn, Giovanniego Ribisi („Selma”, „Avatar”) jako Donny’ego, psychopatę próbującego uprowadzić Teda, Patricka Warburtona w roli Guya, współpracownika Johna. Powróci również Bill Smitrovich („Iron Man”, „Bez śladu”) jako Frank, nieco dziwaczny przełożony Teda oraz Sam J. Jones jako bohater młodzieńczych lat Teda i Johna.

 

W filmie zobaczymy także nowe twarze. Oprócz wspomnianych Freemana i Seyfried, do obsady dołączyli John Slattery („Mad Men”, „Iron Man 2”) jako Shep Wild, bystry prawnik, który w sądzie będzie walczył przeciwko Tedowi, Michael Dorn („Star Trek: Następne pokolenie”) w roli nowego chłopaka Guya, oraz John Carroll Lunch jako Tom Jessup, szef fabryki zabawek, który wspólnie z Donnym planuje porwanie Teda.

 

Burzowi kumple powracają!

 

Zapraszamy!

 

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.


Partnerzy