bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Transformers: Wiek zagłady” w kinie Klaps od 11 lipca


W kinach rządzi czwarta odsłona kultowej serii o Transformersach, a od najbliższego piątku, również i nasze kino dołączy do tego grona. Zapraszamy.

Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

„Transformers: Wiek zagłady” to film, którego rozpoznawalna marka ma na całym świecie rzeszę wiernych fanów.  Za kamerą znów stanął Michael Bay, który nieprzerwanie, od pierwszej części konsekwentnie tworzy całą serię. W roli głównej ujrzymy dwukrotnie nominowanego do nagrody Oscara Marka Wahlberga ( m.in."Infiltracja"; "Ted" ) oraz ponownie usłyszymy jeden z najbardziej rozpoznawalnych w branży filmowej głosów należący do Petera Cullena, który po raz kolejny wcieli się w postać Optimusa Prime'a.

Ten napakowany akcją film należy do najgorętszych hitów tego lata. Niech i nasze kino poczuje tą temperaturę.


Zapraszamy!
 

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy