bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Uwolnić Mikołaja”, „Głupi i głupszy bardziej” i „Klątwa Jessabelle” od 12.12 w kinie Klaps


Od najbliższego piątku, w naszym kinie będzie i zabawnie i świątecznie i strasznie. A to za sprawą filmów, które będzie można obejrzeć na ekranie kina Klaps. Zapraszamy!

„Uwolnić Mikołaja!” to świetnie zrealizowany, pełen ciepła i świątecznego czaru film, wyprodukowany przez jednego z największych wizjonerów kina, wielokrotnie nominowanego do Oscara i Złotego Globu Ridleya Scotta.
Testując nowe sanie, Święty Mikołaj powoduje wypadek i rozbija swój pojazd w centrum Londynu. Po wielkiej kraksie, zakończonej przymusowym lądowaniem w altance, znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve’a, który niedawno wyszedł z więzienia. Mężczyzna nie chce kłopotów i woli unikać kontaktów ze stróżami prawa. Kiedy jednak Mikołaj omyłkowo trafi a za kratki, Tom zmusza tatę do działania. Razem spróbują uwolnić poczciwego brodacza, odbić jego renifery z przytułku dla zwierząt i umożliwić świętemu powrót do Laponii. A na realizację tej świątecznej misji niemożliwej mają zaledwie 24 godziny, bo nazajutrz zaczyna się Boże Narodzenie! A jeśli Święty został zamknięty, kto rozda... prezenty?
 

„Głupi i głupszy bardziej" ("Dumb and Dumber To") są kontynuacją filmu "Głupi i głupszy", od którego premiery minęło dwadzieścia lat. Choć minęło tyle czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla niego nerkę do przeszczepu.
 
„Klątwa Jessabelle”, film reżysera „Piły VI” i „Piły 3D” Kevina Greuterta oraz producenta „Paranormal Activity” i „Naznaczonego” Jasona Bluma, to intrygujący horror, rozgrywający się w tej samej scenerii co głośna „Obecność”.
Po tragicznym wypadku samochodowym Jessabelle wraca do rodzinnego domu w odludnej Luizjanie. W mistycznym świecie, który tworzą miejscowe legendy, wyczuwa obecność niepokojącej, paranormalnej energii. Wkrótce odkrywa tajemnicze taśmy zostawione jej przez nieżyjącą matkę. Okazuje się, że na powrót dziewczyny od lat czeka przerażająca siła, która nie spocznie, póki nie osiągnie swojego celu…
 
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy