bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Vaiana: Skarb oceanu” i „Inferno” od 2 grudnia w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej animacji Disneya, która z pewnością ociepli i rozświetli obecne zimowe popołudnia oraz kolejnej odsłony losów Roberta Langdona, który ponownie będzie musiał uchronić ziemię od zagłady. „Vaiana: Skarb oceanu” i „Inferno” od 2 grudnia w kinie Klaps!

Trzy tysiące lat temu najdzielniejsi żeglarze na świecie przemierzali wody południowego Pacyfiku i odkrywali wyspy Oceanii. Jednak w pewnym momencie ich wyprawy ustały na całe tysiąc lat – i nikt nie wie dlaczego… Walt Disney Animation Studios prezentuje film "Vaiana: Skarb oceanu". Jest to animowana opowieść o przygodach nastolatki, która, chcąc dokończyć dzieła swych przodków, wyrusza w niebezpieczną misję. Podczas podróży poznaje potężnego niegdyś półboga Maui. Od tego momentu wspólnie żeglują przez bezmiar oceanu, który nie szczędzi im karkołomnych przygód, obfitujących w spotkania z ogromnymi potworami.

Recenzje mówią zgodnie „Vaiana: skarb oceanu” to oszałamiająco piękna animacja, w której Disney po raz kolejny udowadnia, że w opowiadaniu historii dla najmłodszych nie ma sobie równych.
 

„Inferno” to ekranizacja trzeciej części bestsellerowej serii autorstwa Dana Browna (poprzednie filmy powstały na podstawie przebojowych powieści „Kod da Vinci” oraz „Anioły i demony”). W filmie ponownie zobaczymy dwukrotnego laureata Oscara Toma Hanksa, który wciela się w postać profesora Roberta Langdona, wybitnego znawcy symboliki.

Langdon budzi się z silną amnezją w jednym z włoskich szpitali. W odzyskaniu wspomnień i pamięci stara się mu pomóc dr Sienna Brooks (nominowana do Oscara za „Teorię wszystkiego” Felicity Jones). Wspólnie przemierzają Europę w nieprawdopodobnym wyścigu z czasem, by powstrzymać szaleńca, który za wszelką cenę chce rozprzestrzenić wirus mogący unicestwić połowę ludzkości.

Serdecznie zapraszamy!

 

Partnerzy