bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„W głowie się nie mieści” w kinie Klaps od 10 lipca


Po zabawnych i szalonych Minionkach, przychodzi czas na równie zabawne i szalone emocje. Kino Klaps w Limanowej zaprasza na film „W głowie się nie mieści” - najnowszą animację Pixara, którą już od najbliższego piątku (10 lipca) będzie można obejrzeć na ekranie kina.

 

Kiedy Riley wraz z rodzicami opuszcza rodzinne strony i przenosi się do San Francisco, usiłuje dostosować się do nowej sytuacji. Jak każdym z nas, bohaterką kierują emocje: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek. Dorastanie bywa trudne, także dla Riley. Chociaż Radość robi wszystko, by utrzymać pozytywną atmosferę, dziewczynce nie jest łatwo odnaleźć się w nowym mieście, domu i szkole…

 

Bohaterami filmu są uczucia, które sterują reakcjami Riley – jedenastoletniej dziewczynki. Mają one swoje centrum dowodzenia gdzie dostarczane są codziennie myśli i marzenia. To w tym miejscu rozgrywa się większa część animacji. Moglibyśmy pomyśleć, że to nie jest temat na film dla dzieci. Nic bardziej mylnego. „Świetnie rozpisana historia, wyraziści bohaterowie i kapitalne dialogi sprawiają, że to jeden z najciekawszych filmów tego roku” - możemy przeczytać w jednej z recenzji. I nie jest to jednostkowy przykład. „W głowie się nie mieści” zbiera same pozytywne opinie i już jest stawiana w gronie faworytów do przyszłorocznych Oscarów.

 

W głowie się nie mieści” to film dla całych rodzin. Jest nie tylko świetną zabawą, ale również posiada wiele walorów edukacyjnych. Pixar - wytwórnia która dała nam m.in. „Toy Story” i „Potwory i Spółkę”, raczy nas kolejną perełką wśród animacji i filmów dla najmłodszych.

 

Zapraszamy do kina!
 

 

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy