bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Wakacje w kinie Klaps – bezpłatne seanse „Rodzinki nie z tej ziemi”


Jak co roku, zapraszamy wszystkie dzieci do naszego kina, na bezpłatne seanse, które są organizowane w ramach Wakacji w LDK. Pierwsze takie spotkanie odbędzie się 16 lipca, kiedy to o godzinach 11:00 i 13:00 odbędą się dwa pokazy filmu „Rodzinka nie z tej ziemi”.

Astronauta Scorch Supernova uchodzi za bohatera narodowego populacji planety Baab. Podczas kolejnej kosmicznej wyprawy jego celem staje się Ziemia, z której odebrano tajemniczy sygnał S.O.S.. Międzyplanetarny podróżnik nie zdaje sobie sprawy, że jej mieszkańcy nie zareagują przyjaźnie na widok przybysza z innej planety. Tkwiącemu po uszy w tarapatach bohaterowi przychodzi z pomocą brat Gary, a gdy on również wpadnie w pułapkę Ziemian, na ratunek ruszy cała rodzinna flotylla Supernovych, która udowodni, że w rodzinie nieziemska wręcz siła!

„Rodzinka nie z tej ziemi” to film twórców „Jak ukraść księżyc” i „Epoki lodowcowej 4”. Dzięki przyjemnej animacji, ciekawym bohaterom i odpowiedniemu przesłaniu film ten jest idealną propozycją dla dzieci, które z pewnością będą się dobrze bawić  podczas tej kosmicznej zabawy w stylu „Potwory kontra obcy”.
Będzie zabawnie i nieziemsko.
 

WSTĘP WOLNY!
 

ZAPRASZAMY!
 

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Partnerzy