bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Wesele w Sorrento” – 20 grudnia w Kinie Konesera


Już po raz ostatni w tym roku i w tej edycji Kina Konesera zapraszamy państwa na wieczorny, piątkowy seans. Nasze spotkania zakończymy ciepłą komedią romantyczną „Wesele w Sorrento”.

"Wesele w Sorrento” to romantyczna komedia nagrodzonej Oscarem Susanne Bier z Piercem Brosnanem i Trine Dyrholm w rolach głównych. Opowiada o dwóch bardzo różnych rodzinach, które przyjeżdżają do pięknej willi położonej w cytrusowym sadzie nad morzem. Okazją do spotkania jest wesele, podczas którego nic nie przebiega zgodnie z planem, a zarazem wszystko zmierza do przewrotnego i radosnego finału.

W recenzjach możemy przeczytać, że ten film to „Mamma Mia!” z błyskotliwym scenariuszem. Jak podkreśla Suzanne Bier, reżyserka komedii, chciała ona opowiedzieć historię o ludziach delikatnych, których łatwo zranić, a także tych rzeczach w życiu, które na ogół wypieramy, ale jeśli potraktować je z humorem, mogą uczynić nas silniejszymi.

„Wesele w Sorrento” to niepoprawnie optymistyczna opowieść o tym, że czasem wszystko się zaczyna, kiedy myślimy, że już po wszystkim. Jesteśmy pewni, że to odpowiednia propozycja na przedświąteczny czas i dobry prognostyk przed kolejną edycją Kina Konesera, która ruszy już po Nowym Roku.

 
Zapraszamy!
 

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 
Cena biletu – 10 zł

Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach:  16:00 – 21:00.

Więcej informacji pod telefonem: 501423775

Partnerzy