bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Wiek Adaline” w kinie Klaps od 5 czerwca


Od najbliższego piątku, w kinie Klaps będzie można obejrzeć niezwykłą historię o miłości i życiu kobiety, która otrzymała od losu dar będący zarazem przekleństwem. „Wiek Adaline” od 5 czerwca w kinie Klaps.

 

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestokilkulatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To, co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez niemal cały XX wiek. To życie jest interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. Pewnego dnia Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

 

Wcielająca się w rolę Adaline Bowman, aktorka Blake Lively, wiedziała już po pierwszej lekturze scenariusza, że trafiła na jedyną w swoim rodzaju opowieść, która zawiera w sobie zarówno przygodę i wielkie emocje, jak i ponadczasową historię miłosną. „Nie umiałam odłożyć tego scenariusza na bok, siedziałam nad nim jak urzeczona i musiałam go jak najszybciej dokończyć”, opowiada aktorka.

 

Choć „Wiek Adaline” rozpoczyna się niczym film z pogranicza fantasy, ekranowa opowieść dosyć szybko przeradza się w epicką i urzekającą wizualnie historię podróży głównej bohaterki przez kolejne dekady życia.

 

Zapraszamy!

 

Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.
 

Partnerzy