bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Więzień labiryntu: Próby ognia” i „Do utraty sił” od 25 września w kinie Klaps


Kino Klaps zaprasza do obejrzenia ekranizacji drugiej części sagi Jamesa Dashnera „Więzień labiryntu: Próby ognia” oraz filmu opowiadającego historię boksera walczącego o córkę „Do utraty sił”. Oba filmy do obejrzenia w limanowskim kinie od najbliższego piątku.

 

Więzień labiryntu: Próby ognia” to druga z cyklu ekranizacji bestsellerowych powieści Jamesa Dashnera, thriller science fiction, którego akcja rozgrywa się w świecie dotkniętym wielkim kataklizmem. Znalezienie wyjścia z Labiryntu miało być końcem. Żadnych więcej niespodzianek, żadnych puzzli. I żadnego uciekania. Thomas był przekonany, że jeśli Streferzy zdołają się wydostać, odzyskają swoje dawne życie. W Labiryncie życie było łatwe. Było jedzenie, schronienie i względne bezpieczeństwo. Ale w świecie poza Labiryntem koniec został zapoczątkowany już dawno temu…

 

W filmie ponownie zobaczymy: Dylana O'Briena, Thomasa Brodie-Sangstera, Ki Hong Lee, Kayę Scodelario i Patricię Clarkson. Do obsady dołączyli Rosa Salazar, Jacob Lofland, Aidan Gillen, Giancarlo Esposito, Barry Pepper i Lili Taylor.

Do utraty sił” to historia Billy'ego „The Great” Hope'a, który ciężką pracą osiągnął to, czego pragnął. Ma piękną i kochającą żonę (McAdams), uroczą córkę i tytuł bokserskiego mistrza świata. Choć wydaje się to niemożliwe, w ciągu jednego dnia traci wszystko, co jest dla niego ważne. Musi teraz znaleźć sposób, by odbić się od dna... Wsparcie znajduje na sali treningowej prowadzonej przez emerytowanego pięściarza i trenera najtwardszych bokserów (zdobywca Oscara Forest Whitaker). Dzięki jego pomocy, Billy rozpoczyna swoją największą walkę, która ma przynieść odkupienie i zwrócić mu zaufanie bliskich. Najważniejsze starcie odbędzie się jednak poza ringiem.

 

Dzięki porywającemu występowi w „Do utraty sił” Jake Gyllenhaal wymieniany jest jako faworyt wyścigu po Oscary 2016. Za ścieżkę dźwiękową i utwór promujący film odpowiada jeden z najpopularniejszych współczesnych muzyków – Eminem.

Zapraszamy!

 

 

Partnerzy