bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Wkręceni” 8 sierpnia w kinie plenerowym!


Wakacyjne weekendy w parku trwają nadal i ich druga odsłona już w najbliższe piątek, sobotę i niedzielę. A jedną z atrakcji będzie Kino pod chmurką, w którym będzie można obejrzeć znaną polską komedię „Wkręceni”.

Franczesko, Fikoł i Szyja znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy - podczas przymusowego postoju w urokliwych okolicach Zarzecza - trzech kumpli zostaje omyłkowo wziętych za niemieckich inwestorów.

„Wkręceni” to opowieść o trójce przyjaciół ze Śląska, w reżyserii Piotra Wereśniaka, twórcy takich hitów jak „Kiler” czy „Zróbmy sobie wnuka”. W rolach głównych zobaczyć będzie można Piotra Adamczyka, Bartosza Opanię i Pawła Domagałę.

"Wkręceni" to produkcja, która kontynuuje tradycję starych, dobrych, polskich komedii - kpi z otaczającej nas rzeczywistości i przez śmiech daje nadzieję na lepsze jutro. Historia o tym, jak piękna jest Polska - zdjęcia do filmu kręcone były m.in. w malowniczym Zamościu - i jak przedsiębiorczy bywają Polacy w trudnych chwilach. O tym, że mimo kryzysu nie warto się załamywać i trzeba walczyć o swoje szczęście - tak, jak Franczesko, Fikoł oraz Szyja.

Dajmy się wkręcić w ten piątkowy letni wieczór!
 

Zapraszamy!
 

Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy