bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Wonder Woman” od 30 czerwca w kinie Klaps


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia pierwszej superprodukcji w całości poświęconej kobiecej superbohaterce z uniwersum DC z Gal Gadot w roli tytułowej. „Wonder Woman” od 30 czerwca w kinie Klaps.


Zanim została Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wychowującą się na odległej, rajskiej wyspie i wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Pewnego dnia u brzegów wyspy rozbił się amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.


„Nadszedł właściwy czas, aby zapoznać widzów z Wonder Woman” — twierdzi reżyser filmu Patty Jenkins. „Fani od dawna czekali na ten moment, ale sądzę, że osoby, które nie znają tej postaci, również są gotowe na film o Wonder Woman. Superbohaterzy odegrali większą lub mniejszą rolę w życiu wielu ludzi. Przywodzą na myśl fantazję o tym, co by było, gdybyśmy to my byli tacy potężni i wspaniali, mogli wyruszyć w taką ekscytującą podróż i dokonywać bohaterskich czynów. Ja też tak gdybałam. Miałam siedem lat, kiedy po raz pierwszy przeczytałam „Supermana”. Ten komiks wywrócił mój świat do góry nogami, bo dzięki niemu czułam się jak Superman. Ta postać była uosobieniem wszystkiego, w co wtedy wierzyłam i wierzę do dziś: że każdy z nas po części chciałby móc zmienić świat na lepsze”.


Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.
 

Zapraszamy!

Partnerzy