bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Wspaniała” – 6 grudnia w Kinie Konesera


Mikołajkowy wieczór w Kinie Konesera zapowiada się bardzo ciekawie i wesoło. „Wspaniała”, w reżyserii Régisa Roinsarda, to ciepła komedia o miłości i marzeniach, na którą zapraszamy tradycyjnie do Sali Kameralnej na godzinę 18:00.


W 1958 roku zajęcie dające możliwość podróży i przygód, o którym śnią wszystkie nowoczesne dziewczyny, to... praca sekretarki. Już wkrótce Rose nie tylko dostanie pracę w firmie ambitnego i przystojnego Louisa, ale też odkryje swój wyjątkowy talent. To będzie dla niej szansa na zdobycie tysięcy wielbicieli i – być może – miłości mężczyzny, na którym jej najbardziej zależy... Żeby to wszystko osiągnąć Rose musi nauczyć się pisać na maszynie – i to bardzo szybko, najszybciej na świecie! „Wspaniała” to czarująca i radosna komedia romantyczna, która stała się we Francji wielkim kasowym przebojem - to „Amelia” w świecie „Mad Men” jak pisały francuskie czasopisma. W rolach głównych będzie można zobaczyć Romaina Durisa („W rytmie serca”), Bérénice Bejo („Artysta”) Déborah François. W „Le Parisien” możemy przeczytać, że „Wspaniała” ma urok starych komedii romantycznych, a emocje jak w najlepszych sportowych widowiskach. I właśnie na te emocje oraz na tą urokliwą historię serdecznie wszystkich zapraszamy.  

Szczegółowe informacje na temat repertuaru na plakacie oraz na stronie internetowej Kina Klaps i oficjalnym fanpage’u kina na www.fb.com/KlapsLimanowa.  

Cena biletu – 10 zł

Bilety do nabycia w Kasie Kina Klaps od poniedziałku do niedzieli w godzinach: 16:00 – 21:00.

Więcej informacji pod telefonem: 501423775

Partnerzy