bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Wypisz, wymaluj…miłość” w kinie Klaps od 23 czerwca


Od poniedziałku zapraszamy do naszego kina na niebanalną komedię romantyczną z udziałem gwiazd: Juliette Binoche i Clive’a Owena, w której oboje wcielają się w role nauczycieli. „Wypisz, wymaluj…miłość” w kinie Klaps od 23 czerwca.

Jack i Dina pracują w jednej szkole. Z pozoru wszystko ich dzieli. On jest wyluzowanym nauczycielem angielskiego i lekkoduchem, ona zamkniętą w sobie malarką. On zachwyca się możliwościami słów, dla niej największe znaczenie ma pobudzająca siła obrazu. Obojgu brakuje jednak szczęścia i spełnienia zawodowego. Dina przestała malować, zaś Jack od lat nie może wydać książki. Pewnego dnia Jack rzuca Dinie wyzwanie. Muszą przekonać swoich uczniów, co w życiu jest ważniejsze – słowa czy obrazy? Rywalizacja o serca i umysły podopiecznych zbliża do siebie na pozór zupełnie odmienne charaktery.  Dina wkrótce przekona się, że z przystojnym nauczycielem łączy ją więcej niż mogła przypuszczać…

Zdobywca Złotego Globu i nominacji do Oscara Clive Owen („Bliżej”) oraz laureatka Oscara Juliette Binoche („Angielski pacjent”) dają popis aktorstwa na najwyższym poziomie. Ten film to wg krytyków „Stowarzyszenie Umarłych Poetów w duchu komedii romantycznej”.


Zapraszamy!


Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

 

Partnerzy