bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Zanim się pojawiłeś” od 24 czerwca w kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia romantycznej historii dwojga ludzi, którzy na pierwszy rzut oka wydają się zupełnie różni, ale bieg wydarzeń sprawia, że odkrywają na nowo siebie samych i siebie nawzajem. „Zanim się pojawiłeś” na podstawie bestsellerowej powieści o tym samym tytule, od 24 czerwca w kinie Klaps!

 

Louisa „Lou” Clark (Emilia Clarke) mieszka w niewielkim angielskim miasteczku i nie wie jeszcze, co zrobić ze swoim życiem. Ekscentryczna 26-latka próbuje sił w wielu dziedzinach, by pomóc swej rodzinie związać koniec z końcem. Zostaje opiekunką Willa Traynora (Sam Claflin), młodego, bogatego bankiera, którego losy całkowicie zmieniły się na skutek tragicznego zdarzenia sprzed dwóch lat. Niegdyś pełen energii, dziś cyniczny do szpiku kości Will wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczęście. Dziewczyna postanawia pokazać mu, że jest jeszcze inna droga...

 

Powieść „Zanim się pojawiłeś” była okazała się największym sukcesem czytelniczym autorki Jojo Moyes, sprzedanym na całym świecie w ponad 6 milionach egzemplarzy. Krytycy dopatrywali się w niej nie tylko wyraziście zarysowanego wątku brytyjskich różnic klasowych, ale i aluzji do klasyki – Will przypominał niektórym Rochestera z „Jane Eyre”. Ale za największą siłę prozy Moyes uznano precyzyjny rysunek bohaterki, „dziewczyny z tłumu”, która prowadzi narrację, i która stopniowo odkrywa samą siebie i swoje aspiracje. To rzecz o ludziach, którzy słuchają się wzajemnie – pisano.

 

W rolach głównych w filmie zobaczymy brytyjskie gwiazdy młodego pokolenia: Emilię Clarke znaną z serialu „Gra o tron” oraz Sama Claflina, który ma na swoim koncie występy m.in. w „Igrzyskach śmierci” czy „Piratach z Karaibów”.

 

Mówi się, że każde pokolenie ma swoje „Love Story”. Czytelnicy na całym świecie uważają, że w ostatnim czasie pokoleniowym love story jest właśnie powieść „Zanim się pojawiłeś”, która wywołuje głębokie wzruszenie i skłania do identyfikowania się z bohaterami. Jesteśmy przekonani, że ekranizacja tej powieści okaże się również pokoleniowym love story jeśli chodzi o dzieła filmowe.

 

Zapraszamy!

 

Partnerzy