bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Zwierzogród” od 4 marca w kinie Klaps


Najnowsza produkcja Disneya już od najbliższego piątku w kinie Klaps. „Zwierzogród” to szalona komedia dla całych rodzin o jedynej w swoim rodzaju współczesnej metropolii zamieszkiwanej wyłącznie przez zwierzęta.

 

W Zwierzogrodzie nie jest ważne, jakim stworzeniem jesteś – czy to największym z lwów, czy może malutką ryjówką. Możesz tam zostać kimkolwiek chcesz. Ale nie wszystkie marzenia spełniają się od razu...Gdy do miasta przybywa ambitna policjantka Judy Hops, szybko przekonuje się, że jako pierwszy królik zatrudniony w miejscowej policji, nie będzie wcale miała łatwego życia. Robi więc wszystko, by udowodnić swoją wartość (i zdobyć upragniony awans). Na jej drodze pojawia się jednak gadatliwy i chytry lis, Nick Bajer. Chcąc wykazać się za wszelką cenę, Judy przyjmuje sprawę, w której musi rozwiązać pewną kryminalną zagadkę. Jej partnerem w śledztwie zostaje nie kto inny jak wygadany i szczwany Nick...

 

Zwierzogród” w reżyserii Byrona Howarda („Zaplątani”, „Piorun”) i Richa Moore’a („Ralph Demolka”, „Simpsonowie”) wyprodukowany przez Clarke’a Spencera („Ralph Demolka”, „Lilo i Stitch”) powstał w Walt Disney Animation Studios. Drugim reżyserem i współautorem scenariusza jest Jared Bush („Penn Zero – bohater na pół etatu”). Scenariusz napisali Bush i Phil Johnston („Ralph Demolka”). Producentem wykonawczym jest John Lasseter. Muzykę skomponował Michael Giacchino.

 

Zapraszamy!

 

 

Partnerzy