bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

24. Finał WOŚP w Limanowskim Domu Kultury


W niedzielę, 10 stycznia 2016 roku, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdzie na ulice nie tylko polskich miast, ale także zagra w kilkudziesięciu krajach na świecie. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Sukces Orkiestry jest sukcesem wszystkich, którzy chcą pomagać przekazując datki zarówno w dniu zbiórki, jak i w trakcie całorocznej działalności Fundacji. 

Limanowski Dom Kultury po rocznej przerwie ponownie włącza się w organizację 24. Finału WOŚP. 10 stycznia od godziny 16:00 na sali widowiskowej odbędzie się cykl występów, prezentacji artystycznych i koncertów zespołów.


Na scenie zaprezentują się :

- Zespół Taneczny "Świetliki"
- Grupa Taneczna "AVIS"
-
Grupa Taneczna "Diverse"
- Cheerleaderki "ARS"
- Beatboxer Bartłomiej Chrustek
- solistka Katarzyna Koszyk
- zespół rockowy Paindrive
- zespół rockowy DDT

Imprezie towarzyszyć będą pokazy ratownictwa medycznego, wozów strażackich oraz aukca przedmiotów, z której dochód w całości zostanie przekazany na rzecz fundacji WOŚP.

Zapraszamy 10 stycznia o godzinie 16:00 do sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, a także zachęcamy do wspierania wolontariuszy kwestujących tego dnia na terenie Limanowej.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy