bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

29. finał WOŚP - eSkarbonka, licytacje i skarbony stacjonarne


Już za tydzień 29. finał Wielkiej Orkiestry Świąteczne Pomocy! Jednak już teraz możecie wspierać działania finału wpłacają pieniądze do naszej eSkarbonki, do puszek stacjonarnych znajdujących się na terenie naszego miasta oraz licytując przedmioty.

 

Finał z głową - takie jest hasło przewodnie kolejnej edycji zbiórki organizowanej przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem Fundacja będzie się skupiać na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Jest to już drugi Finał WOŚP dedykowany laryngologii.

 

W tym roku, ze względu na sytuację epidemiologiczną oprócz tradycyjnej zbiórki do puszek , gorąco zachęcamy do wspierania akcji poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek wirtualnych. A można to robić już teraz! Adres naszej eSkarbonki to https://eskarbonka.wosp.org.pl/p11cwm. Wystarczy wejść na tą stronę, wybrać kwotę jaką chce się przekazać i następnie po przejściu na stronę banku postępować zgodnie z instrukcjami. Jest to najbezpieczniejszy sposób i bez wychodzenia z domu możecie pomóc w zbieraniu funduszy na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

 

Informujemy, że istnieje również możliwość wrzucania pieniędzy do puszek stacjonarnych, które znajdują się w różnych miejscach na terenie naszego miasta i okolic. Możecie je znaleźć w:

 

Więcej puszek znajdziecie na mapie https://www.wosp.org.pl/wspieraj/znajdz-najblizsza-puszke.

 

Cały czas trwają również licytacje przedmiotów za pośrednictwem portalu allegro.pl. Oto jakie produkty możecie w tej chwili licytować:


📌 Pojemnik plastikowy o pojemności 120 litrów, w kolorze niebieskim https://allegro.pl/.../pojemnik-plastikowy-120-l-10144383551
📌 T-shirt z ręcznie namalowanym wzorem - koszulka przekazana przez Małopolską Wojewódzką Komendę OHP https://allegro.pl/.../koszulka-rozmiar-l-z-recznie...
📌 Zestaw w postaci kubka i bidonu termicznego, markerów suchościeralnych i olejowych - produkty przekazane przez firmę Gline Sp. z o.o. https://allegro.pl/.../zestaw-termiczny-art-biurowe...
📌 Zestaw 5 par skarpet świątecznych w rozmiarze uniwersalnym - 4 różne komplety:

📌 Zestaw ozdób kwiatowych, ręcznie wykonanych - ozdoby przygotowane i przekazane przez seniorki należące do pracowni robótek ręcznych działającej przy LDK https://allegro.pl/.../zestaw-ozdob-kwiatowych-rekodzielo...
📌 Zestaw ozdób wielkanocnych ręcznie wykonanych - produkty przygotowane i przekazane przez seniorki należące do pracowni robótek ręcznych działającej przy LDK - 3 komplety:

 

Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

GRAMY DO KOŃCA ŚWIATA I JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy