bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

35. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK (eliminacje powiatowe)


Limanowski Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w 35. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK, którego organizatorem jest Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

Od wielu już lat mamy zaszczyt przeprowadzać I etap Festiwalu czyli eliminacje powiatowe dla powiatu limanowskiego. Celem kolejnego etapu, finałowego, jest prezentacja najciekawszych spektakli województwa małopolskiego jakie powstały w teatrze amatorskim dzieci i młodzieży od finału ubiegłorocznej edycji BAJDURKA.

Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych, pracujących w placówkach oświatowo-wychowawczych, domach kultury i stowarzyszeniach przy założeniu, że wiek uczestników nie przekracza 16 lat!

Termin eliminacji powiatowych: NOWY TERMIN ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE!

Miejsce eliminacji powiatowych: tymczasowa sala kinowa przy ul. Łososińskiej 23 (remiza OSP Łososina Górna)

Termin dostarczania kart zgłoszenia: NOWY TERMIN ZOSTANIE PODANY WKRÓTCE!

Miejsce dostarczania kart zgłoszenia: Limanowski Dom Kultury

Bardzo prosimy o szczegółowe zapoznanie się z regulaminem konkursu oraz czytelne i szczegółowe wypełnianie karty zgłoszenia!

Więcej szczegółów, a także dokumenty do pobrania (regulamin, karta zgłoszenia) można znaleźć TUTAJ.

Nagrody w eliminacjach powiatowych 35. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK są współfinansowane ze środków Powiatu Limanowskiego.

ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!

Informujemy również, iż finał Festiwalu odbędzie się w dniach 16-18 czerwca 2020 r. w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu, sala im. Lucjana Lipińskiego, ul. Jana Długosza 3.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy