bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

44. Limanowska Słaza - kolejność prezentacji


Mamy przyjemność przedstawić kolejność wystąpień podczas 44. Festiwalu Folklorystycznego „Limanowska Słaza”. Na widzów czekać będą 93 prezentacje w kategoriach: Zespół Regionalny, Instrumentalista, Śpiewak, Gawędziarz, Grupa Śpiewacza, Grupa Regionalna, Muzyka Ludowa, Mistrz i Uczeń.

W tegorocznej „Limanowskiej Słazie” wystąpi ok. 700 wykonawców z całego regionu Limanowszczyzny i nie tylko. Festiwal rozpocznie się 22 listopada o godz. 15:00 i potrwa do niedzieli, kiedy to o godz. 15:00 poznamy jego zwycięzców. Wszystkie koncerty odbędą się w sali w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej, gdzie obecnie (na czas przebudowy LDK) znajduje się siedziba Limanowskiego Domu Kultury.

WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!

Poniżej znajduje się kolejność prezentacji:

Festiwal uzyskał wsparcie finansowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa. Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury. Festiwal wspierają Małopolskie Centrum Kultury „Sokół”, Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz wójtowie gmin powiatu limanowskiego.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP Kraków, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska, portal limanowa.in, TV28.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy