bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

45. "Limanowska Słaza" startuje już dzisiaj!


Już dzisiaj rozpoczyna się wielkie święto muzyki i tańca. W najbliższych dniach, od 28 listopada do 1 grudnia zapraszamy do budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, gdzie odbędzie się 45. Festiwal Folklorystyczny „Limanowska Słaza”. Na widzów czekać będą 93 prezentacje w kategoriach: Zespół Regionalny, Instrumentalista, Śpiewak, Gawędziarz, Grupa Śpiewacza, Grupa Regionalna, Muzyka Ludowa, Mistrz i Uczeń.

W tegorocznej „Limanowskiej Słazie” wystąpi ponad 800 wykonawców z całego regionu Limanowszczyzny i nie tylko. Festiwal rozpocznie się 28 listopada o godz. 14:00 i potrwa do niedzieli, kiedy to o godz. 15:00 poznamy jego zwycięzców. Wszystkie koncerty odbędą się w sali w budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej, gdzie na czas przebudowy Limanowskiego Domu Kultury mieści się siedziba LDK. Koncerty będą również transmitowane na stronie Limanowskiego Domu Kultury, Miasta Limanowa, Starostwa Powiatowego oraz na portalu limanowa.in.

WSTĘP NA WYDARZENIE WOLNY!

Poniżej prezentujemy program czwartkowych występów:45. Festiwal Folklorystyczny Limanowska Słaza uzyskał wsparcie finansowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa.

Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat Honorowy nad festiwalem objęli: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa.

Festiwal wspierają Starostwo Powiatowe w Limanowej, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” oraz wójtowie gmin powiatu limanowskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP3 Kraków, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska, TV28, Limanowa.in

Sponsorami festiwalu są: TYMBARK - MWS SP. Z O.O. SP.K. oraz MROŻEK WILHELM ELEKTRICAL Zakład Elektroinstalacyjny, Usługi Budowlane

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy