bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

46. "Limanowska Słaza" - trwają zgłoszenia


Prezentujemy regulamin oraz karty zgłoszeń do 46. Festiwalu Folklorystycznego "Limanowska Słaza", który odbędzie się w dniach 5 do 8 listopada.


Tegoroczny festiwal będzie szczególny z dwóch względów. Po pierwsze po trzech latach powróci na scenę w Limanowskim Domu Kultury przy ul. B. Czecha 4. Po drugie jest on organizowany w szczególnym czasie trwającej pandemii co wiąże się z licznymi obostrzeniami. Mamy jednak nadzieję, że mimo tych trudności, artyści nie zawiodą a my ponownie będziemy mogli cieszyć się z obcowania z kulturą ludową naszego regionu.

Obecnie trwają zgłoszenia do festiwalu. Do 23 października zespoły i artyści ludowi z powiatu limanowskiego mogą się zgłaszać w poszczególnych kategoriach.

Regulamin, karty zgłoszeń i lista laureatów z roku ubiegłego do pobrania na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/162/do-pobrania

46. Festiwal Folklorystyczny "Limanowska Słaza" uzyskał wsparcie finansowe Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzące z Funduszu Promocji Kultury.

Gospodarzem Festiwalu jest Burmistrz Miasta Limanowa. Organizatorem „Limanowskiej Słazy” jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat Honorowy nad festiwalem objęli: Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego oraz Władysław Bieda Burmistrz Miasta Limanowa.

Festiwal wspierają Starostwo Powiatowe w Limanowej, Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” oraz wójtowie gmin powiatu limanowskiego.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Radio RDN Nowy Sącz, TV28, Limanowa.in

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów informacyjnych, gdzie na bieżąco będziemy informować o wszystkich działaniach związanych z festiwalem.
 

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy