bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Aktorzy limanowskiego "Co się stało ?!" w Teatrze TelewizjiMamy przyjemność poinformować, że już dzisiaj o godz.20.25 w TVP 1 odbędzie się premiera najnowszego spektaklu Teatru Telewizji „ Rewizor” Mikołaja Gogola w reżyserii Jerzego Stuhra . Spektakl był kręcony od 25 lipca do 2 sierpnia w Nowym Sączu , Starym Sączu i Barcicach .

Obok plejady czołowych polskich aktorów takich jak ; Zbigniew Zamachowski ,Dariusz Gnatowski, Agata Kulesza czy Piotr Cyrwus w spektaklu w scenie finałowej będzie można zobaczyć członków Teatru ” Co się stało?!” działającego przy Limanowskim Domu Kultury.

Beata Chlipała, Joanna Mrózek , Zuzanna Majeran i Marcin Król mieli możliwość statystowania tak wspaniałym aktorom dzięki castingowi który przeszli pomyślnie . W spektaklu zobaczymy również opiekuna Teatru ” Co się stało?!” Janusza Michalika ,który zagrał tam małą role . Co ciekawe wśród ekipy filmowców „Rewizora” znalazła się także była członkini Limanowskiego Teatru Emilia Kuczaj studentka kulturoznawstwa na Uniwerytecie Jagiellońskim, która na planie filmu odbywałą praktykę studencką.

Zapraszamy na emisję w TVP 1 o godzinie 20:25

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy