bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Aktorzy Teatru "Co się stało ?!" w spektaklu Teatru Robotniczego


Marcin Król kierujący działającym przy Limanowskim Domu Kultury Teatrem "Co się stało ?!" oraz Beata Michalik, którą również z znamy z limanowskiego teatru wystąpili w spektaklu Teatru Robotniczego "Per Procura".

"Per procura” to świetna komedia Neila Smonon, który we właściwy dla siebie sposób zawikłał nie tylko historię jednego przyjęcia, ale przede wszystkim, losy i osobowości głównych bohaterów. Autor, znakomicie stopniuje ciekawość i napięcie swojego scenariusza, ale przede wszystkim humor, który podany jest w mistrzowski sposób. Oto, bowiem elita nowojorskiej śmietanki spotyka się wieczorem, aby uczcić rocznicę ślubu swoich przyjaciół. Ale…
Zaskakuje ich sytuacja. A w Nowym Yorku nic nie jest oczywiste i proste, stąd też cała skomplikowana budowla kłamstw i kłamstewek pokazująca zarówno sposób życia elit, ale też, a może przede wszystkim sposób myślenia i jakkolwiek rozumianą zaradność wychodzenia z opresji. 
 
Sądecki spektakl wyreżyserował Mistrz Janusz Michalik, który w poprzednich latach kierował również Teatrem "Co się stało ?!". W znakomity sposób pokierował obsadą i realizacją techniczną, sam grając jedną z kluczowych ról. A efekt takiej reżyserii jest odczuwalny w każdej chwili spektaklu: ani sekundy wolnej od śledzenia akcji, gry aktorów, od domysłów, kto, z kim, jak i kiedy. A i tak widz na koniec spektaklu jest zaskoczony!

„Per procura” to spektakl przygotowany na jubileusz 95-lecia  Teatru Robotniczego im. B. Barbackiego w ramach obchodów jubileuszu 725-lecia  Miasta Nowy Sącz.

Gratulujemy !
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy