bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Aladyn" od 31 maja w kinie Klaps!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia najnowszej fabularnej adaptacji kultowej historii ulicznego rozrabiaki Aladyna, który przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah. Film podąża ścieżką fabularną wydeptaną przez oryginalną animację z początków lat 90. Widzów czeka duża dawka emocji, dobrego humoru oraz niebanalnych zwrotów akcji. Z pewnością nie będzie miejsca na nudę! Film „Aladyn” od 31 maja na ekranie kina Klaps.


Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

Młody chłopak, Aladyn, żyje na ulicach wielkiego miasta. Pewnego dnia zakochuje się w księżniczce Dżasminie. Nie może jednak nawet myśleć o jej poślubieniu, dopóki sam nie zostanie księciem.

Los sprzyja Aladynowi, który poznaje złego czarnoksiężnika Dżafara. Ten obiecuje mu nagrody w zamian za magiczną lampę, znajdującą się w Jaskini Cudów. Młody złodziejaszek postanawia zatrzymać przedmiot i wykorzystuje zaklętego w lampie Dżinna do swoich celów - do nich należy m.in. uwiedzenie księżniczki Dżasminy.

Ten zgadza się spełnić trzy życzenia chłopca, który pozwolił mu wydostać się z zamknięcia.
I wydawałoby się, że wszystko potoczy się gładko, ale na drodze do spełnienia marzeń Aladyna stoi jeszcze Dżafar, wiecznie knujący sługus Sułtana, ojca DżasminyBilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy