bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

André Rieu „Amore – mój hołd dla miłości” – koncert holenderskiego wirtuoza skrzypiec na ekranie kina Klaps


Limanowski Dom Kultury i Kino Klaps zapraszają na retransmisję koncertu André Rieu „Amore – mój hołd dla miłość”, który miał miejsce 7 lipca na rynku w Maastricht w Holandii. 28 października o godz. 16:00 na ekranie kina Klaps obejrzymy i wysłuchamy romantyczne przeboje muzyki popularnej i klasycznej.

André Rieu: „Amore – mój hołd dla miłości” to hołd, który składam swojej miłości do muzyki i obu moim rodzinom – żonie i dzieciom oraz Orkiestrze Johanna Straussa, z którą występuję już ponad 30 lat. To pokłosie mojego albumu „Amore”, w którym zawarłem swoje interpretacje najpiękniejszych piosenek o miłości, pochodzących zarówno z muzyki popularnej, jak i klasycznej.

Z okazji tego wyjątkowego koncertu André oferuje niezwykłą możliwość złożenia jedynej w swoim rodzaju dedykacji miłosnej. Każdy z widzów będzie mógł zadedykować walca swojej ukochanej osobie. André osobiście wybierze jedną dedykację i ogłosi zwycięzcę podczas koncertu.

Koncerty, które odbywają się w Maastricht, skąd pochodzi André, są prawdziwą gratką dla melomanów. Co roku fani ze wszystkich zakątków świata zbierają się, żeby zobaczyć, jak André występuje w malowniczej scenerii średniowiecznego rynku ze swoją Orkiestrą Johanna Straussa, sopranistkami, tenorami i innymi wyjątkowymi gośćmi. To niezwykłe przeżycie dla osób w każdym wieku, pełne wzruszeń, humoru i zabawy.

Czas trwania ok. 170 minut (w tym jedna przerwa)

Bilety w cenie:
normalny: 30 zł
ulgowy: 25 zł
grupowy: 20 zł (liczony od 4 osób)

będą do nabycia w kasie kina Klaps lub online na stronie: www.ldk.limanowa.pl.Wszystkie pokazy będą mieć miejsce w sali kinowej znajdującej się przy ul. Łososińskiej 23 w Limanowej.

ZAPRASZAMY!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy