bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Annabelle wraca do domu" od 26 lipca w kinie Klaps!Kino Klaps w Limanowej zaprasza do obejrzenia nowej części horroru, w którym złowieszcza lalka Annabelle powraca i tym razem nie cofnie się przed niczym… Demonologom - Edowi i Lorraine - wydaje się, że ostatecznie pokonali już Annabelle. Nic bardziej mylnego. Tym razem zło nadejdzie jednak z zupełnie niespodziewanej strony, a Annabelle jest jeszcze bardziej przerażająca, niż kiedykolwiek wcześniej... Film "Annabelle wraca do domu" od 26 lipca na ekranie kina Klaps!

Już niebawem na duże ekrany powróci nie tylko małżeństwo Warrenów, ale również przerażająca nawiedzona lalka Annabelle.

Demonologowie Ed i Lorraine Warren chcą za wszelką cenę uniemożliwić Annabelle dokonywanie kolejnych okrutnych czynów. Umieszczają opętaną lalkę w zamkniętym pokoju z mrocznymi artefaktami, ale nie przewidzieli, że popełniają w ten sposób największy błąd. Układają ją bowiem „bezpiecznie” za poświęconym szkłem i proszą księdza o udzielenie błogosławieństwa.

Nadchodzi jednak zupełnie bezbożna noc, kiedy Annabelle budzi zamknięte w pokoju złowieszcze duchy, które na swój nowy cel obierają dziesięcioletnią córkę Warrenów Judy i jej przyjaciół.

W nowym zwiastunie 3. części "Annabelle" pojawia się kilka nowych istot nadprzyrodzonych. Wiele zjaw jest bezimiennych. Wyjątek stanowi Ferryman (w polskiej wersji zwany Przewoźnikiem dusz) - przerażający duch, który zabija ludzi i kładzie im na oczach monety w zamian za ich dusze. Stwora możemy zobaczyć w jednej ze scen z udziałem opiekunki małej Judy Warren (Mckenna Grace).

W nowej części horroru „Annabelle wraca do domu”, twórcy postanowili oddać hołd oryginalnej laleczce. Okazuje się bowiem, że w pewnym momencie filmu jesteśmy świadkami sceny, w której Judy Warren (McKenna Grace) ogląda w telewizji teleturniej. Na koniec show zostaje ogłoszony zwycięzca, który w nagrodę otrzymuje lalkę Raggedy Ann. I nie ma w tym przypadku.

Raggedy Ann to właśnie lalka, która w rzeczywistości została opętana. Jest to klasyczna szmacianka o rudych włosach. Wygląda niepozornie i jest znacznie mniejsza od tej, którą dotychczas zaprezentowali nam twórcy filmu.

Prawdziwa Annabelle znajduje się obecnie w szklanej gablocie Muzeum Okultystycznego Warrenów w Monroe w stanie Connecticut. Myślicie, że horror byłby aż tak straszny, gdyby twórcy postanowili wykorzystać prawdziwą "demoniczną lalkę"?

W filmach grali: Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard oraz Annabelle Wallis, Ward Horton i Alfre Woodard.


 
Bilety można nabyć w kasie kina Klaps jak również za pośrednictwem strony internetowej www.ldk.limanowa.pl.

Zobacz jak wygląda nowa sala kinowa https://www.ldk.limanowa.pl/nwm/1324/kino-klaps-otwarte-w-nowym-miejscu-zapraszamy-na-ulice-lososinska-23-w-limanowej

Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy