bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

BAJDUREK 2016 – zapraszamy do udziału!


Limanowski Dom Kultury zaprasza wszystkie szkoły i placówki kultury z terenu powiatu Limanowej do udziału w 31. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK 2016. Eliminacje powiatowe, których organizatorem jest Limanowski Dom Kultury odbędą się 25 kwietnia o godz. 10:00 w sali widowiskowej LDK.

 

 

Festiwal jest prezentacją dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z województwa małopolskiego, pracujących w placówkach oświatowo-wychowawczych, domach kultury, stowarzyszeniach i innych. Stwarza on możliwość konfrontacji, wymiany doświadczeń, twórczych poszukiwań inscenizacyjnych, scenograficznych oraz upowszechniania kultury żywego słowa wśród dzieci i młodzieży.

Bajdurek jest adresowany do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów, ośrodków kultury i wszystkich placówek, w których mogą działać grupy teatralne do lat 16. Nie wykluczony jest również udział grup przedszkolnych.

 

 

Warunkiem uczestnictwa w Festiwalu jest zgłoszenie udziału w terminie do 18 kwietnia na adres Limanowskiego Domu Kultury (ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa). Eliminacje powiatowe odbędą się 25 kwietnia o godz. 10:00 w sali widowiskowej LDK. Najciekawsze prezentacje zostaną zakwalifikowane do finału, który odbędzie się w dniach 14 – 16 czerwca w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu.

 

 

Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania poniżej.

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt: 18 3371 603, biuro@ldk.limanowa.pl.

 

 

Zachęcamy do udziału!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy