bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

BAJKOWE FERIE W LDK 2020 - WOLNE MIEJSCA!
Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w zajęciach i warsztatach podczas ferii zimowych, które rozpoczną się 27 stycznia 2020 roku i trwać będą do 7 lutego 2020 roku.
Jak co roku, na dzieci i młodzież czekać będą zajęcia i warsztaty, podczas których będą oni mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne.

W tym roku oprócz zajęć, które na stałe zagościły w programie ferii czy wakacji w LDK, organizatorzy zaprosili do współpracy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie, które pokaże dzieciom oraz młodzieży jak łatwo i szybko zrobić zdrowe i pożywne przekąski oraz jak ważne dla prawidłowego rozwoju ma zdrowy organizm. Uczestnicy warsztatów zapoznają się również z zagadnieniami przyrodniczymi podczas spotkania z Nadleśnictwem Limanowa, wezmą udział w warsztatach teatralnych i plastycznych, a Szkoła Języków Obcych McGregor pokaże, że języka angielskiego można nauczyć się także przez zabawę. W programie warsztatów ferii zimowych są również zajęcia literackie z Panem Poetą, podczas których najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę z szeroko otwartymi oczami. W końcu nieczęsto odwiedza ich ogromny, prawie dwumetrowy Pan Poeta z „kokardką” na szyi, żółtą walizką pełną rekwizytów i wielkim workiem kolorowych balonów. W centrum są bajki Pana Poety, do których autor przygotował mnóstwo kreatywnych zabaw.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne. Zachęcamy do zapisywania się do poszczególnych grup. Można to zrobić osobiście w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury bądź telefonicznie pod numerem 18 3371 603 w godzinach od 8:00 do 16:00. Termin zapisów mija 11 stycznia. Informujemy, że ilość miejsc jest ograniczona i będzie się liczyć kolejność zgłoszeń.

Szczególnie zapraszamy do Kina Klaps (Sala kinowa, ul. Łososińska 23) 30 stycznia na godz. 13:30 i 5 lutego na godz. 12:00, kiedy to odbędą się pokazy spektakli teatralnych pt.: „Dziadek do orzechów” oraz „Czerwony kapturek”. Są to klasyczna i wszystkim znane baśnie, które z pewnością przypadną do gustu najmłodszym widzom.

Serdecznie zapraszamy również do Kina Klaps (Sala kinowa, ul. Łososińska 23) 29 stycznia i 4 lutego na godz. 11:00, kiedy to odbędą się seanse filmowe pt.: „Mój przyjaciel Ufik” oraz „Szybcy i śnieżni”. Są to filmy przygodowe dla całej rodziny, które z pewnością dodadzą atrakcyjności oraz umilą czas podczas tegorocznych ferii.

Bilety zarówno na spektakle teatralne jak i seanse filmowe będzie można nabyć w kasie Kina Klaps w cenie 5 zł, 30 minut przez rozpoczęciem spektaklu bądź seansu.

Poniżej lista warsztatów na które są jeszcze wolne miejsca:

06.02 – czwartek
Warsztaty dla dzieci „Pan Poeta Show” – grupa 6-14 lat w godz. 12:00 do 13:00 – prowadzący: Pan Poeta – 17 miejsc

07.02 – piątek
„Easy English” – grupa 12-16 lat w godz. 10:00 do 11:30 – prowadzący: instruktorzy Szkoły Języków Obcych McGregor – 12 miejscZapraszamy!

Plakat opracowano o: Monsieur Dupont - https://www.behance.net/monsieurdupont

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy