bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Beskidzkie Rytmy i Smaki” w limanowskim parku 27 sierpnia


W niedzielne popołudnie 27 sierpnia zapraszamy do Parku Miejskiego do udziału w V Festiwalu „Beskidzkie Rytmy i Smaki” zorganizowanym w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00.

Będzie to spotkanie z regionalną muzyką. W programie występy kapeli Mol Band, Rodziny Wróbli, zespołów regionalnych „Limanowianie” i „Spod Kicek”. Na zakończenie imprezy zagra Zespół DEMO.

Na Festiwalu zostanie zaprezentowany folklor, tradycje, muzyka, tańce i rękodzieło artystyczne. Odbędzie się również kiermasz produktów regionalnych.  Celem Festiwalu ,,Beskidzkie Rytmy i Smaki” jest m. in. prezentacja bogatej kultury, tradycji, zwyczajów, regionalnych smaków, zespołów folklorystycznych i twórczości ludowej z regionu Beskidu Wyspowego. Pomysłodawcą tej akcji jest Pan Czesław Szynalik i Forum Gmin Beskidu Wyspowego. Dodatkowymi atrakcjami będą degustacje potraw regionalnych oraz darmowe dmuchańce dla dzieci. Imprezę poprowadzi Pan Marian Wójtowicz. Organizatorem spotkania jest Urząd Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury.

Projekt został dofinansowany ze środków Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolska Gościnna”.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy