bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

„Beskidzkie Wyspy” - konkurs fotograficzny w ramach OFPT 2017


Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym towarzyszącym Ogólnopolskiemu Festiwalowi Piosenki Turystycznej 2017.


„Beskidzie Wyspy”- bo taki tytuł przybrała pierwsza edycja konkursu, ma na celu ukazanie piękna naszych rodzimych gór oraz spojrzenie na region od strony walorów turystycznych. Prace konkursowe, które uczynią to w najlepszy sposób zdobędą nagrodę główną.


Konkurs ma charakter otwarty i każdy może wziąć w nim udział. Głosowanie będzie się natomiast odbywać na dwóch płaszczyznach: na oficjalnym fanpage’u Limanowskiego Domu Kultury oraz w dniu festiwalu. To właśnie widzowie festiwalu wybiorą zwycięską fotografię.


Aby wziąć udział w konkursie, należy dostarczyć od 1 do 5 fotografii w postaci elektronicznej na płycie CD (format JPG lub TIFF, rozdzielczość nie mniej niż 10 mln pikseli) na adres Limanowskiego Domu Kultury (ul. B. Czecha 4, 34-600 Limanowa) lub wysłać je za pomocą maila na adres ofpt@ldk.limanowa.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 31 lipca o północy.


Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników nastąpi 13 sierpnia podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej na scenie amfiteatru w Parku Miejskim w Limanowej a na zwycięzców czekają nagrody finansowe.


Regulamin i załączniki do pobrania na stronie: http://www.ofpt.limanowa.pl/pl/nwsm/98/beskidzkie-wyspy-konkurs-fotograficzny-w-ramach-ofpt-2017


Zapraszamy!

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy