bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Burmistrz Miasta Limanowa zaprasza na przywitanie Nowego Roku pod LDK


31 grudnia 2013 roku, na placu przy Limanowskim Domu Kultury, pożegnamy Stary, a przywitamy Nowy Rok 2014. Zagramy covery, szanty, kolędy i folk. A wszystko rusza już o godzinie 22:30.

31 grudnia 2013 roku, na placu przy Limanowskim Domu Kultury, pożegnamy Stary, a przywitamy Nowy Rok 2014. Zagramy covery, szanty, kolędy i folk. A wszystko rusza już o godzinie 22:30. Wśród występujących znajdą się Pianoband i Zośka C-Dur. Całość uświetni również występ grupy kolędniczej. Dla wszystkich będzie przygotowany darmowy i ciepły posiłek, a o północy odbędzie się pokaz sztucznych ogni wraz z życzeniami noworocznymi od Burmistrza miasta Limanowa.  

Pianoband i Zośka C-Dur to lokalne grupy muzyczne, które charakteryzuje pomysłowość  i talent. Pianoband, w skład którego wchodzi pięcioro muzyków, posiada bardzo bogaty repertuar, który opiera się głównie na muzyce tanecznej, jakże odpowiedniej na czas Sylwestra i karnawału. Jak sami podkreślają ich „najwyższym priorytetem jest trafić w gust gości i sprawić, żeby wszyscy się dobrze bawili”. Zośka C-Dur jest projektem jedynym w swoim rodzaju jeśli chodzi o południe Polski. Szanty, utwory zapożyczające z folku irlandzkiego oraz nostalgiczne ballady to ich repertuar.

Imprezę pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, poprowadzi pan Marian Wójtowicz. Organizatorzy: Miasto Limanowa, Limanowski Dom Kultury.   

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy