bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

DNI LIMANOWEJ 2015 - zobacz pełny program!


 
Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Limanowski Dom Kultury mają przyjemność ogłosić pełen program Dni Limanowej 2015. Dwa lipcowe dni wypełnione będą nie tylko dobrą muzyką, ale i licznymi atrakcjami dla najmłodszych i dla starszych, pokazami lokalnych produktów, a ponad wszystko świetną zabawą.
 
SOBOTNIE POPOŁUDNIE rozpocznie się o 15:00 blokiem zabaw i animacji dla najmłodszych. Clown Felix zaprezentuje swoje najlepsze skecze i piosenki, a także zrobi pokaz iluzji i żonglerki.
O godz. 17:00 na scenie wystąpią dwa zespoły regionalne: „Alunelul” z Kiszyniowa w Mołdawii oraz „Mała Brenna” z Brennej w Polsce. Oba zespoły będą brały udział w nowosądeckim festiwalu „Święto Dzieci Gór” i na Dniach Limanowej wystąpią gościnnie na specjalne zaproszenie Limanowskiego Domu Kultury.
 
Od 18:00 będziemy świadkami multimedialnej podróży przez muzykę i sztukę XIX i XX wieku. „Mozart kontra Sinatra” to projekt Mirosława Witkowskiego, który ma na celu pokazać połączenie różnych gatunków muzyki rozrywkowej i tak 25 lipca usłyszymy gospel, blues, jazz, swing, pop, reggae, funk, r&b, soul etc.
 
Zanim nastąpi kulminacja pierwszego dnia imprezy, oficjalnego rozpoczęcia Dni Limanowej 2015 dokona Burmistrz Miasta Limanowej razem z zaproszonymi gośćmi, a zaraz po tym na scenę wkroczy gwiazda wieczoru, czyli Agnieszka Chylińska. Wielokrotnie nagradzana polska wokalistka wystąpi z najnowszym, ale i ze starszym repertuarem. Z pewnością tego wieczoru usłyszymy takie hity jak „Nie mogę Cię zapomnieć” czy „Winna”.
 
Na zakończenie dnia, tradycyjnie zaprosimy wszystkich do tańca przy przebojach muzyki tanecznej ostatnich lat. Dyskoteka potrwa od godz. 22:00 do północy.
 
NIEDZIELA, 26 lipca, zapowiada się równie intensywnie.
Zaczynamy już o 13:30  rozdaniem nagród dla zwycięzców VII biegu osiedlowego na 1 milę. Bieg  wyruszy o godz. 11:00 z Parku Miejskiego w Limanowej.
Od 14:30 zapraszamy na animacje i zabawy dla najmłodszych.
 
Od 15:30 scena będzie należeć do limanowskich artystów. Najpierw wysłuchamy finalistów tegorocznego „Limanowskiego Talent Show”. Zanim poznamy zwycięzców konkursu, limanowskiej publiczności zaprezentują się Orkiestra Echo Podhala, która wystąpi z programem rozrywkowym, a także grupy taneczne.

Po ogłoszeniu wyników VI Talent Show, ponownie zaprosimy na scenę nagrodzonych artystów.
 
Wieczór będzie należał do dwóch gwiazd: Mateusza Mijala oraz zespołu Ino Ros. Artystów łączy m.in. współpraca z raperem Liberem, który napisał teksty do ich niektórych piosenek. Zarówno Mateusz Mijal jak i Ino Ros zaśpiewają swoje największe przeboje, a także najnowsze utwory. Jedno jest pewne, czeka nas świetna zabawa!
 
Po koncercie nastąpi oficjalnej zakończenie Dni Limanowej 2015. Zebrani pod Limanowskim Domem Kultury widzowie będą mogli obejrzeć tradycyjnie fajerwerki, a zaraz po nich bawić się do północy przy dźwiękach muzyki tanecznej i dyskotekowej.
 
Imprezie, jak co roku będzie towarzyszyć masa dodatkowych atrakcji, od wesołego miasteczka, przez stoiska z lokalnymi produktami, gastronomią, aż po turniej ulicznej piłki nożnej.
 
Ostatni weekend lipca zapowiada się niezwykle atrakcyjnie i intensywnie. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i profesjonalną obsługę wydarzenia i miejmy nadzieję, że i pogoda stanie na wysokości zadania.
 
 
Wstęp na wszystkie wydarzenia wolny!
 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy