bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dni Limanowej 2019 - zapraszamy do niedzielnej STREFY MALUCHA


Limanowski Dom Kultury zaprasza do Strefy Malucha, która w niedzielę 14 lipca powstanie na placu przed LDK. To wyjątkowe miejsce dla najmłodszych będzie stanowić wyodrębniony plac zabaw wraz z animacjami, konkursami, grami i zabawami, warsztatami artystycznymi i cyrkowymi oraz licznymi atrakcjami.


Od godz. 12:00 do 18:00 szczudlarze, mimowie, żywe rzeźby, kuglarze, aktorzy, animatorzy, bańkarze, baloniarze, żonglerzy, iluzjoniści zabawią dzieci i zafascynują dorosłych. Ponadto nie zabraknie miejsc do zabawy takich jak dmuchańce, kule wodne, łódeczki, a ci, którzy zapragną wytchnienia będą mogli spędzić czas w kąciku plastycznym. 

Strefa Malucha powstała z myślą o najmłodszych, ale nie tylko, którzy pragną zobaczyć i przeżyć coś nowego. Będzie to miejsce dla całych rodzin, w którym znaleźć będzie można różnorodne atrakcje – te najbardziej popularne jak i te, których wielu jeszcze nie zna. O dobrą zabawę w Strefie Malucha zadbają animatorzy z krakowskiej grupy Kuglarze, która skupia wokół siebie ponad 200 osób o różnych profesjach: od żywych rzeźb, szczudlarzy, kuglarzy, ulicznych grajków po plastyków, cyrkowców czy żonglerów. Ich doświadczenie, energia, uśmiech, barwne i wysmakowane kostiumy na pewno zagwarantują udaną zabawę.


Strefa Malucha ma szansę powstać dzięki wsparciu i zaangażowaniu sponsorów.


Wszystkie atrakcje w Strefie Malucha będą BEZPŁATNE!


Przypominamy, że Dni Limanowej potrwają od 13 do 14 lipca.

Organizatorem wydarzenia jest Limanowski Dom Kultury.


Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Portal Limanowa.in, Radio RDN Nowy Sącz, Gazeta Krakowska oraz Telewizja Internetowa TV28.

Sponsorami wydarzenia są: Emiter, Grupa Uchacz, Gold Drop, Limdrog, Blachmix, Partner-Alma, Szubryt, Koral, Joniec, Wolimex, Tymbark, Jowisz, Pensjonat „Na Wesołej”, Czamara – urządzenia chłodnicze, firma budowlana Gurgul, Elektrical, Elektret, Stan-Sport.

Partnerami Dni Limanowej 2019 są: Auto Moto Klub Limanowa, MZGKiM Limanowa, Kuglarze.


Szczegóły i program Dni Limanowej 2019 na plakacie oraz stronach: www.ldk.limanowa.pl, www.fb.com/LimanowskiDomKultury.


ZAPRASZAMY!

Plakat opracowano o: Ulotka plik wektorowy utworzone przez freepik – pl.freepik.com

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy