bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dołącz do Limanowskiej Orkiestry Kameralnej! Ogłaszamy NABÓR


Limanowska Orkiestra Kameralna, działająca przy Limanowskim Domu Kultury, ogłasza nabór na członków zespołu. Jeśli kochasz muzykę, grasz na instrumentach i chcesz dołączyć do ludzi z pasją - będzie to miejsce dla CIEBIE!

 

Limanowska Orkiestra Kameralna  powstała w maju 2016 roku. Jej repertuar obejmuje muzykę współczesną, filmową, rozrywkową oraz utwory inspirowane muzyką regionu. Obecnie zespołem kieruje Krystian Jaworz - kompozytor i aranżer, który ukończył studia na  Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie trąbki klasycznej oraz fortepianu jazzowego, współtwórca duetu Surreal Players, na stałe współpracujący z zespołami Max Klezmer Band, Groove Set, Agata Kulis Music, Gurgul Band, Giles Barratt Quartet. Orkiestra występuje nie tylko na rodzimym podwórku, ale również w wielu miastach Polski: ma na swoim koncie m.in. koncerty w Łodzi czy Piotrkowie Trybunalskim - w planach są również koncerty zagraniczne.

 

Obecnie zespół poszukuje instrumentalistów powyżej 16 roku życia, grających na instrumentach smyczkowych (skrzypce, wiolonczela, altówka) oraz instrumentach dętych blaszanych i drewnianych. Mile widziani absolwenci szkół muzycznych lub uczniowie klas dyplomowych. W ramach członkostwa w orkiestrze zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy, regularne koncerty, udział w kursach i warsztatach rozwijających potencjał twórczy. Dysponujemy własną salą prób oraz pomieszczeniem do indywidualnego ćwiczenia, obszerną biblioteką nutową i płytową wraz z profesjonalnym zapleczem technicznym.

 

 

Przesłuchania i najbliższa próba odbędzie się 21 stycznia, o godz. 9:45 w sali muzycznej na II piętrze w budynku LDK.

 

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dołączyć do orkiestry zadzwoń: 502 542 442.

 

Więcej informacji, galerie zdjęć i nagrania z dotychczasowych występów znajdują się TUTAJ.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy