bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Druga sala kinowa już z projektorem!Trwają prace przy realizacji zadania pn. „Zakup zestawu cyfrowego do drugiej sali kinowej Kina Klaps w Limanowej” to już ostatnie działanie na które Limanowski Dom Kultury otrzymał dofinansowanie w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej „Rozwój kin – Modernizacja kin.

Realizacja tego zadania obejmuje dostawę i montaż w sali konferencyjnej zestawu cyfrowego. Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu w nowym rozbudowanym budynku jednostki powstaje druga profesjonalna sala kinowa z najnowszą technologią w najwyższej klasy jakości dźwięku i obrazu.

Mamy nadzieje, że dzięki temu zwiększy się atrakcyjność naszego kina, co wpłynie również na rozszerzenie i podniesienie jakości oferty filmowej, kulturalnej i edukacyjnej realizowanej przez Limanowski Dom Kultury.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ldk.limanowa.pl jak i profilu fanpage jednostki na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w przedsięwzięć.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy