bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dzieciaki stanęły za kamerą podczas Wakacji w LDKJak co roku, w Limanowskim Domu Kultury na dzieci i młodzież czekały zajęcia i warsztaty, podczas których mogły rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne. Tematem przewodnim tegorocznych wakacyjnych warsztatów i spotkań w LDK była Afryka – prowadzący przybliżali uczestnikom zagadnienia gorącego kontynentu, które nabrało niezwykłych form i kolorów w tworzonych przez nich pracach.


Dzięki współpracy ze Studiem Filmowym Gravity Media, dzieci i młodzież miały okazję poznać tajniki pracy z fotografią i filmem oraz stworzyć swój własny scenariusz i mini reklamę. Dzieci ze swojego Studia Filmowego MAMBA zaprezentowały kulisy pracy na planie filmowym oraz podczas pozostałych warsztatów zorganizowanych w ramach Wakacji w Limanowskim Domu Kultury.Dużym zainteresowaniem cieszyły się także warsztaty teatralne, podczas których dzieci miały okazję poznać tajniki gry teatralnej oraz poczuć radość tworzenia, a przede wszystkim odkryć swoje talenty aktorskie. Efektem ich pracy jest nagranie prezentujące ćwiczenia teatralne oraz premierę wyjątkowego spektaklu.Za nami wakacje 2019 pełne wrażeń. Dziękujemy wszystkim prowadzącym, a szczególnie wszystkim uczestnikom zajęć za zaangażowanie i dobrą zabawę.

Do zobaczenia za rok!

Galeria zdjęc z warsztatów na stronie: https://www.ldk.limanowa.pl/gmw/310/niezapomniane-wakacje-z-afryka-w-limanowskim-domu-kultury-dobiegly-konca

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy