bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dzień Dziecka


Burmistrz Miasta Limanowa oraz Limanowski Dom Kultury zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas DNIA DZIECKA, który odbędzie się 5 czerwca (niedziela) na placu przy Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4).Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, które rozpoczną się od godziny 13:00.


W programie wydarzenia znajdzie się przede wszystkim konkurs dzieci i młodzieży, ale również starszych mieszkańców Limanowej i Powiatu Limanowskiego, czyli Limanowski Talent Show.

 

Od roku 2011 do roku 2017 eliminacje Limanowskiego Talent Show odbywały się przed Dniami Limanowej, ponieważ to właśnie w trakcie święta miasta miał miejsce finał tego konkursu, a jego zwycięzcy prócz otrzymywanej nagrody pieniężnej mogli wystąpić na scenie przed gwiazdą główną. Od roku 2018 całość tego konkursu odbywa się w trakcie imprezy organizowanej z okazji Dnia Dziecka.

 

Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych i nie jest podzielony na kategorie - szanse ma każdy uczestnik. Zainteresowanie wydarzeniem jest ogromne, a kolejne edycje odkrywają coraz to nowe talenty drzemiące w mieszkańcach naszego powiatu.


Podczas niedzielnego popołudnia scena będzie należeć także do artystów z grupy animacyjnej Kokardkowa Kraina, którzy zaprezentują interaktywne zabawy. Animatorzy zaproszą dzieci do udziału w grach, konkursach i integracji. Interaktywne zabawy w wykonaniu Kokardkowej Krainy to niesamowita dawka humoru i dobrej energii dla całej rodziny, które zabiorą Was w zachwycającą podróż do krainy magii i kolorów!

 

Ponadto na scenie wystąpią: dziecięce grupy taneczne pod kierunkiem Pani Ełły Witeckiej, Zespół Cheerleaders ARS Limanowa, Hip Hop grupy taneczne pod kierunkiem Diany Król, uczniowie Szkoły Muzycznej TerazMy Joanna Drąg, dziecięce zespoły i soliści z limanowskich szkół, dziecięce grupy taneczne ze Szkoły Baletowej TAKT, a także Uczniowie Szkoły Muzycznej Studio Muzyki.

 

Wszystkie dzieci będzie czekać mnóstwo zabawy, wspólnego tańca i śpiewu.


Dzień Dziecka to nie tylko scena. W tym dniu cały plac przy Limanowskim Domu Kultury będzie należał do dzieci. W trakcie trwania koncertu XI Limanowskiego Talent Show, laureatów Dziecięcej Triady Artystycznej oraz interaktywnych zabaw, na terenie wydarzenia będą mieć miejsce inne PŁATNE i BEZPŁATNE atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, kule i walce wodne, ścianka wspinaczkowa, dmuchany plac zabaw, basen z piłeczkami, dmuchany tor przeszkód, animacje, wóz strażacki, ambulans, wóz policyjny, konkursy z nagrodami a także słodkości, wata cukrowa, lody, popcorn i napoje.

 


Organizatorzy zapraszają wszystkich na Plac przy Limanowskim Domu Kultury (ul. B. Czecha 4) 5 czerwca 2022 r., w niedzielę, od godziny 13:00! Świętujmy tą wyjątkową okazję razem!

 

Organizatorem wydarzenia jest Limanowski Dom Kultury.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Limanowa – Władysław Bieda.

 

Sponsorami wydarzenia są: Plastuś, Zakłady Mięsne Szubryt, Balonowo, Sklep Sportowy GOL, Tymbark, Koral, Emiter, Kajet, Centrum elektryczne Elektret, Joniec.

 

Patronami Medialnymi są: Radio RDN Nowy Sącz, Limanowa.in, TV28.

 

Partnerami wydarzenia są: Szkoła Muzyczna TerazMy Joanna Drąg, Szkoła Muzyczna Studio Muzyki, Szkoła Baletowa TAKT, OSP Limanowa, OSP Łososina Górna, Centrum Szkoleń Ratowniczych, Komenda Powiatowa Policji w Limanowej, GOPR.

 

Plakat dostępny poniżej:

 

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy