bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dzień Dziecka pod LDK !


1 czerwca w niedzielę -  raz kolejny odbędzie się festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowany przez Limanowski Dom Kultury pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa. Tym razem bawimy się na placu przy LDK.

Na milusińskich czeka masa wrażeń przygotowanych przez organizatorów. Dmuchańce, zjeżdżalnie, zamki do skakania, stoiska z lodami, zabawkami, watą cukrową, malowanie buziek, a to jeszcze nie wszystko.

Najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w konkursach plastycznych i zręcznościowych. Tych trochę starszych, posiadających umiejętność jazdy na rowerze zachęcamy do zdobycia karty rowerowej. Policja limanowska zaprezentuje także radiowóz, można będzie też obejrzeć sprzęt do badań kryminalistycznych.

Wszystkich chłopców na pewno zainteresują wozy bojowe straży pożarnej i możliwość przymierzenia się do sprzętu prawdziwych strażaków.

Kolejne atrakcje przygotowali właściciele Ośrodków Szkolenia Kierowców – samochody „L” użyczają OSK SPEED i OSK KITA, będzie można przejechać się autem z profesjonalnym instruktorem.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy