bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dzień Dziecka pod LDK już za nami


 Wielkie święto wszystkich dzieci - 1 czerwca, jest już za nami, na festynie przy Limanowskim Domu Kultury na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Dzień Dziecka,  zorganizowany przez LDK pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa zgromadził tłumy dzieci i rodziców.
 
Wszyscy, którzy przybyli w tym dniu na plac pod LDK mogli skorzystać z licznych atrakcji i konkursów. Pod czujnym okiem nauczycieli WF z limanowskich szkół odbyły się zawody rekreacyjne i sportowe, plastycy z Limanowskiego Domu Kultury zorganizowali konkurs malowania na asfalcie w którym wzięło ponad 50 dzieci.
 
Właściciele OSK SPEED przyjechali samochodami "L" i doskonalili umiejętności małych kierowców wożąc ich na zamkniętym odcinku drogi.
 
Strażacy z OSP Limanowa i OSP Łososina Górna prezentowali sprzęt - można było włożyć prawdziwy hełm strażacki i spróbować swoich sił w laniu wody ze strażackiego węża, albo zobaczyć jak wygląda wóz bojowy od środka.
 
Motocykliści z LKM ESKADRA i ich przyjaciele zaprezentowali swoje wpaniałe maszyny -  każdy kto się odważył mógł zrobić sobie zdjęcie na wybranym motocyklu.
 
Nie zawiedli także limanowscy "stróże prawa", policjanci pokazali dzieciom jak wyglądają od środka policyjne radiowozy, a także profesjonalny sprzęt kryminalistyczny - pan technik wszystkim chętnym zdjął odciski palców i podarował na pamiątkę.
 
Wystąpiły dziecięce zespoły taneczne i śpiewające - wszyscy świetnie się bawili przy prowadzącej "PIPPI" .
 
Podczas festynu odbyła się także kwesta oraz loteria fantowa na rzecz Kubusia Dąbrowskiego. Cieszyła sie sporym zainteresowaniem za co serdecznie dziękujemy, bo każdy grosz bardzo się liczy !
 
Na scenie rozdano liczne nagrody i upominki ufundowane przez sponsorów, którym bardzo serdecznie dziękujemy i do których zaliczamy:
 
Burmistrza Miasta Limanowa
Sklep PLASTUŚ
Sklep GOL
Księgarnię NOWA
Sklep KASZTANEK
Sklep BOBAS
Hurtownię BIEDROŃ
Hurtownię WRONA
Rejonową Spółdzielnię Zaopatrzenia i Zbytu
 
Dzięki tym instytucjom mogliśmy obdarować tak wiele  najmłodszych.
 
Dzięki sprzyjającej pogodzie dzieci korzystały z atrakcji w plenerze byłay stoiska z watą cukrową, zabawkami, gastronomia, dmuchańce i trampoliny, a także stolik gdzie malowano dziecięce buzie.
 
Limanowski Dom Kultury serdecznie dziękuje wszystkim instytucjom i sponsorom - za wsparcie i pomoc w organizacji Dnia Dziecka 2014 !

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy