bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Dzień Kobiet z twórczością Zbigniewa Wodeckiego! - BRAK WOLNYCH MIEJSC!


EDIT:

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE WEJŚCIÓWKI ZOSTAŁY ROZDYSPONOWANE.

_________________________________________________________

 

Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda zaprasza na koncert z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w sobotę, 11 marca o godzinie 18:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury.

Na scenie Limanowskiego Domu Kultury wystąpi, zespół Zacznij od Bacha. Zespół tworzą muzycy, którzy zafascynowani brzmieniami muzyki Zbigniewa Wodeckiego postanowili odważyć się i przez swoją pracę, pasję i talent złożyć hołd jednemu z największych artystów Polskiej sceny muzycznej. Muzycy wykonają utwory powstałe od roku 1976, przez 1986, 1995 aż do 2018. W trakcie koncertu usłyszeć będzie można te najbardziej rozpoznawalne utwory – „Lubię wracać”, „Zacznij od Bacha”, „Chałupy welcome to”, jak i te mniej znane perełki polskiej muzyki, które każdy powinien znać.
Koncert tej grupy to wędrówka po twórczości wybitnej osobowości rodzimego rynku muzycznego bogata nie tylko w dźwięki, ale także anegdotki i historie z życia Zbigniewa Wodeckiego.

Zapraszamy na koncert, będący ucztą nie tylko dla ucha, ale i dla oczu!


Darmowe wejściówki na koncert są do odebrania w kasie kina Klaps już od dnia 24 lutego w godzinach pracy kina.


Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

 

Zbigniew Wodecki ( (ur. 6 maja 1950 w Krakowie, zm. 22 maja 2017 w Warszawie), rozpoczął swoją przygodę z muzyką już w wieku 5 lat. Z wyróżnieniem ukończył szkołę w klasie skrzypiec Juliusza Webera. Grał m.in. z Ewą Demarczyk, Markiem Grechutą, w zespołach Czarne Perły i Anawa. Był skrzypkiem Orkiestry Symfonicznej PRiTV oraz Krakowskiej Orkiestry Kameralnej. Jako wokalista zadebiutował w latach 70-ych. Wszyscy znamy jego niezapomniane przeboje „Zacznij od Bacha”, „Izolda” czy „Pszczółka Maja” albo „Chałupy”. Laureat wielu konkursów i festiwali. Instrumentalista, kompozytor, aranżer, wokalista, aktor i prezenter telewizyjny.

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy