bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

"Dziwny świat" w listopadowym KINIE JUNIORA!


Kino Klaps w Limanowej zaprasza wszystkich najmłodszych kinomanów do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach "KINA JUNIORA". W tym miesiącu na dzieci czekać będzie seans filmowy w promocyjnej cenie, połączony z dodatkowymi atrakcjami - animacjami w wykonaniu KOKARDKOWEJ KRAINY! Już 26 listopada obejrzymy film "Dziwny świat" (7+).

 

"Dziwny świat" to najnowsza animacja z wytwórni Walta Disneya, w której bohaterowie rozpoczynają podróż do miejsca, w którym nic nie jest takie, jakie mogłoby się początkowo wydawać.

Szykujcie się na wyprawę poza przestrzeń i czas! Oryginalny, pełny akcji film przygodowy Walt Disney Animation Studios pt. „Dziwny świat” to historia niezwykłej podroży Cladów - legendarnej rodziny odkrywców. W składzie tej nietuzinkowej drużyny znajdziemy niesfornego żelkowatego stwora, trójnogiego psa i całą menażerię dziwacznych istot, które wraz z Cladami przemierzają nieznany i zdradliwy ląd pełen niebezpiecznych tajemnic.

 

Zanim jednak obejrzymy film czeka nas mnóstwo zabawy. Na scenie w sali widowiskowej, animatorzy KOKARDKOWEJ KRAINY zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy. Nie zabraknie tańców, gier, upominków i zgadywanek. Będzie się działo!

 

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11:00. Około godziny 12:00 rozpoczniemy pokaz filmu.

 

 

Bilety w cenie 16 zł można nabyć w kasie kina lub online: https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/9635.

 

ZAPRASZAMY!

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy