bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Ferie w kinie Klaps


Już jutro, 5 lutego, zapraszamy na dwa bezpłatne seanse dla dzieci i młodzieży. Zaczynamy animacją "Rio" o 10:00, a kontynuujemy filmem "Odwróceni Zakochani" o 14:00.

"Rio" to historia Blu, egzotycznego ptaka, który wierzy, że jest ostatnim przedstawicielem swojego gatunku. Jednak kiedy jego właścicielka dowiaduje się o Jewel, samiczce tego samego gatunku, oboje wyruszają na spotkanie przygody życia. Mimo że nigdy nie nauczył się latać, Blu zaprzyjaźnia się z grupą obytych, miejskich ptaków, które pomagają mu odnaleźć odwagę do rozpostarcia skrzydeł i podążenia za przeznaczeniem.

Natomiast "Odwróceni Zakochani" to porywające love story osadzone w oszałamiających wizualnie realiach alternatywnego wszechświata. Zjawiskowa Kirsten Dunst ("Spiderman", "Melancholia") i znakomity Jim Sturgess ("Niepokonani") zakochani miłością niemożliwą.  Adam jest zwykłym chłopakiem w niezwykłym wszechświecie. Wiedzie skromne życie wypełnione pracą i marzeniami o Ewie - dziewczynie, którą poznał przed laty i o której nie potrafi zapomnieć. Ewa pochodzi z równoległego świata, który znajduje się tuż nad światem Adama. Ta planeta rządząca się swoimi prawami, własną grawitacją, jest niedostępna dla Adama i jemu podobnych. Pewnego dnia chłopak dowiaduje się, że istnieje bardzo ryzykowny, nielegalny sposób przedostania się do świata Ewy. Będzie musiał złamać wszelkie normy i zasady, przeciwstawić się prawom fizyki i zaryzykować życie wkradając się do zakazanego świata, by odnaleźć miłość swojego życia.

Wierzymy, że ci najmłodsi będą się świetnie bawić podczas bajki o dzielnej papudze, a ci trochę starsi zakochają się opowieści o niezwykłej miłości.

 

WSTĘP WOLNY!

 

ZAPRASZAMY!
 Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy