bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Gienek Loska zakończy wakacje w limanowskim parku


Limanowski Dom Kultury i Burmistrz Miasta Limanowa zapraszają na drugi weekend w parku, który zakończy tegoroczne wakacje. Gwiazdą sobotniej części będzie Gienek Loska z zespołem, a cały dzień upłynie pod znakiem rockowych i akustycznych dźwięków.

 

W sobotę, 29 sierpnia, od godz. 18:30, na scenie amfiteatru w limanowskim parku miejskim wystąpią lokalni artyści oraz Gienek Loska z zespołem. Jako pierwszy wystąpi jednak Krzysztof Kapera, chłopak, którego pasją jest gra na gitarze. Pochodzi z Limanowej i od 5 lat rozwija swój talent. Brał udział m.in. w Limanowskim Talent Show i stara się wykorzystać każdą okazję do pokazania swoich umiejętności.

 

Asia Leśniak z zespołem nie pierwszy raz zaprezentuje się limanowskiej publiczności. Jej wykonania znanych polskich i zagranicznych utworów są oryginalne i zawsze wywołują pozytywny odzew publiczności. Koncert Asi Leśniak podobnie jak i koncert Krzysztofa Kapery będą miały charakter akustyczny.

 

Na zakończenie pierwszego dnia ostatniego wakacyjnego weekendu wystąpi gwiazda wieczoru – Gienek Loska. Będą mu towarzyszyć Marcin Młynarczyk na instrumentach klawiszowych oraz Jan Kunt na gitarze. Gienek Loska - to muzyk białoruskiego pochodzenia, na stałe mieszkający w Polsce. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnych show: Szansa na Sukces (2004), Mam Talent (2010) oraz X-Factor, którego pierwszą edycję w 2011 roku wygrał.

Od godz. 20:00 w sobotę będziemy mogli usłyszeć energetyczne, akustyczne trio mające w repertuarze kompozycje z płyt „Dom” i „Hazardzista”, a także covery, za które pokochała Gienka cała Polska - zaaranżowane i grane zupełnie inaczej.

 

Zapraszamy!


Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy