bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Grudzień w kinie Klaps


Zbliża się grudzień, a wraz z nim największy przebój kinowy tego roku, czyli finałowa część trylogii „Hobbit” oraz mikołajkowe i świąteczne propozycje dla tych najmłodszych. Oto krótki przegląd tego co nas czeka w grudniu w kinie Klaps.
 
Na rodziny z ich pociechami czekać będą przygody robota Baymaxa i młodego geniusza Hiro, którzy w najnowszej animacji Disneya „Wielka Szóstka” ocalą swoje miasto przed grożącym mu niebezpieczeństwem. Od 12 grudnia zapraszamy na uroczą komedię familijną „Uwolnić Miokołaja”, w której ojciec i syn połączą siły, by ratować Boże Narodzenie, kiedy znajdą w garażu śpiącego Św. Mikołaja wraz z zepsutymi saniami. A tuż przed świętami na wszystkich czekać będzie „Piorun i magiczny dom”.

Dla tych starszych przygotowaliśmy dawkę humoru w komediach „Dzień dobry kocham Cię”, „Obywatel” oraz „Głupi i głupszy bardziej”. Ponadto każdy kto lubi się bać również znajdzie coś dla siebie dzięki horrorowi „Klątwa Jessabelle”, który w kinie Klaps będzie można obejrzeć od 12 grudnia. A na uwolnienie się od przedświątecznej gorączki proponujemy dramat „Wolny strzelec” ze świetną kreacją Jake’a Gyllenhaala.

Od 5 grudnia będzie też można zobaczyć w naszym kinie film inspirowany postacią bł. Karoliny Kózkówny „Karolina”. A jeszcze w święta bo 26 grudnia zapraszamy na ostateczną rozgrywkę, czyli „Hobbita: Bitwę Pięciu Armii”.
 
Zapraszamy!
 
Szczegółowy repertuar na stronie internetowej LDK https://www.ldk.limanowa.pl.
Czytajcie na temat świata filmu na www.fb.com/KlapsLimanowa.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy