bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Grupa teatralna dla dzieci - WOLNE MIEJSCA!


ZESPOŁY I PRACOWNIE W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2019/2020!

Limanowski Dom Kultury zaprasza do udziału w corocznych warsztatach oraz zespołach w sezonie 2019/2020. Do 27 września chętni mogą zapisywać się osobiście bądź telefonicznie w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury, który aktualnie znajduje się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej.

 
Jak co roku, na dzieci i młodzież czekają ciekawe zajęcia i warsztaty, podczas których będą oni mogli rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności artystyczne.

Warsztaty teatralne skierowane są do dzieci od 8 roku życia. Stworzone zostały, aby rozbudzić w dzieciach pasję teatralną, pobudzić do twórczego myślenia, dla kształtowania w nich wrażliwości estetycznej i wyobraźni twórczej, a także po to, aby mały adept kursu, dzięki zajęciom w przyjaznej atmosferze, w grupie rówieśniczej, wzmacniał poczucie pewności siebie, nauczył się przełamywać strach w kontaktach interpersonalnych, udoskonalił także, co bardzo istotne, umiejętność komunikacji niewerbalnej.
 
Pragniesz rozbudzić w swoich dzieciach zamiłowanie do żywej sztuki?
 
Zależy Ci na tym, by Twoje dziecko integrowało się w grupie swoich rówieśników, a także miało możliwość osobistego rozwoju?

A może Twoje dziecko interesuje się aktorstwem i chciałoby postawić pierwsze kroki na aktorskiej ścieżce?
 
Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedź brzmi "tak", to zachęcamy do zapoznania z propozycją zajęć teatralnych dla dzieci.
 
Dzięki udziałowi w warsztatach teatralnych i przygotowaniach do wystawienia spektaklu dzieci otwierają się na świat i innych. Ćwiczą pamięć i wymowę, obcują z literaturą, uczą się współdziałania w zespole, w którym każdy ma określoną rolę do spełnienia i tylko poprzez współpracę wszystkich członków zespołu można odnieść sukces. Teatr jest miejscem, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. To rzeczywistość fantastyczna, w której dzieci mogą wcielić się na chwilę w kogoś innego, np. w bohaterów znanych im bajek. Teatr uczy wrażliwości i ekspresji, a także pomaga doskonalić kreatywność i rozbudza wyobraźnie.
 
Pamiętajmy, że zajęcia teatralne dla dzieci odbywają się w kameralnym gronie tak, by ich prowadzący mógł indywidualnie podejść do każdego uczestnika. Co wiąże się z tym, iż liczba miejsc w takiej grupie jest ograniczona, a zapisy trwają do końca września.

Grupa teatralna spotyka się w każdy czwartek o godz. 15:00 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Limanowej. Koszt zajęć to 30 zł/ miesiąc!
 
Zajęcia prowadzi Pani Danuta Ługowska.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w sekretariacie Limanowskiego Domu Kultury, który aktualnie znajduje się w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 4 przy ul. Reymonta 3 w Limanowej lub pod numerem telefonu: 18 337 16 03.

 
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!
 
Warsztaty ruszają od 1 października 2019 r. i trwać będą do 6 grudnia 2019 r.!


 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy