bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

I miejsce orkiestry ECHO PODHALA!


Miło nam poinformować, że orkiestra dęta ECHO PODHALA działająca przy Limanowskim Domu Kultury zajęła pierwsze miejsce na XV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, który odbył się 7 czerwca 2015 roku - w kategorii orkiestr działających przy ośrodkach kultury i stowarzyszeniach społeczno-kulturalnych. W zeszłym roku orkiestra zajęła II miejsce.

Od 2013 roku Echo Podhala pod batutą nowego Kierownika Pana Marka Michalika niezmiennie podnosi swój poziom artystyczny.

 

Przegląd Orkiestr Dętych w Laskowej to jednocześnie powiatowe eliminacje do 38. Małopolskiego Festiwalu Orkiestr Dętych ECHO TROMBITY organizowanego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu , który w tym roku odbędzie się w dniach od 19-21 czerwca.

Serdecznie gratulujemy muzykom i życzymy powodzenia na Echu Trombity.

Na kolejny koncert Echa Podhala w nowej odsłonie! Limanowski Dom Kultury zaprasza już w niedzielę 26 lipca w trakcie trwania Dni Limanowej 2015 ( tereny wokół LDK).

Limanowski Dom Kultury przypomina, że przy Orkiestrze Echo Podhala działa szkoła nauki na instrumentach dętych prowadzona przez Eugeniusza Szubryta oraz, że cały czas prowadzony jest nabór do składu orkiestry. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Sekretariatem LDK pod numerem telefonu: 18/ 337 16 03.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy