bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

II etap Dziecięcej Triady Artystycznej 2022 rozstrzygnięty!


W dniu dzisiejszym, tj. 29 marca br. zakończyły się zmagania w II etapie tegorocznej edycji cyklu konkursów pod wspólnym tytułem DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA, który odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa, a organizowany jest przez Limanowski Dom Kultury od wielu już lat.


Od godz. 10:00, w sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury, odbywały się przesłuchania uczestników Spotkań Śpiewających Dzieci. Na scenie pojawiło się ponad 90 osób, które zaprezentowały znane i piękne utwory. Jak podkreśliło jury konkursu, poziom był bardzo wysoki i każdy z uczestników zasługiwał na wielkie brawa i gratulacje.


Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym etapie konkursu tj. w Prezentacjach Tanecznych, które odbędą się już 26 kwietnia br. (wtorek) w sali widowiskowej od godz. 10:00.

 

Dziękujemy Komisji Artystycznej za wnikliwą ocenę i analizę wszystkich występów, a także sponsorom: firmie Kajet oraz Hurtowni Biedroń za wsparcie wydarzenia.

Patronat Honorowy nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

 

Poniżej publikujemy protokół dzisiejszego etapu, a galerię zdjęć można zobaczyć TUTAJ.

 

PROTOKÓŁ
SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,
które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 29 marca 2022 r.
DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2022
pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

 

Komisja w Składzie:
    -    mgr Teresa Staśko – nauczycielka w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia w Limanowej, dyrygent Chóru Męskiego przy Bazylice Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej
    -    mgr Sylwia Zelek-Golonka – wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie na Wydziale wokalno-aktorskim i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina
    -    mgr Joanna Jaworz-Dutka – pedagog, instruktor gry na flecie poprzecznym, instrumentalista

po wysłuchaniu 39 punktów programu w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

 

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymuje Oliwier Marek z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Liliana Kowalska z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej oraz Hanna Panasiewicz z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Nina Szubryt z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują Małgorzata Topa z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej, Zofia Janota z Miejskiego Przedszkola nr 4 w Limanowej, Anna Głuszek z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej, Konrad Młynarczyk z Przedszkola „Słoneczko” przy ul. B. Czecha w Limanowej oraz Tymoteusz Szumilas z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymują ex aequo zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola Nr 4 w Limanowej oraz duet Iga Skrzekut i Zuzanna Ruchała z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka” w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Jedynkowe Piratki” z Miejskiego Przedszkola Nr 1 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje zespół „Bociany i żabki” z Miejskiego Przedszkola Nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienia otrzymują zespół „Ekologiczni” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej, zespół „Duszki z Bednarczyka” z Niepublicznego Przedszkola im. bp Piotra Bednarczyka w Limanowej.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:
I miejsce otrzymują ex aequo Tymon Przechrzta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej oraz Anna Zimniewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce ex aequo otrzymują Milena Piech ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Limanowej oraz Maria Kaletka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymują ex aequo Dorota Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej, Joanna Liszka ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Nina Twaróg ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje Sonia Janik ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

ZESPOŁY:
I miejsce otrzymuje zespół „Super szóstka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymują ex aequo Zespół wokalny ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej oraz duet Alicja Bulanda i Gabriela Papież ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje Gromada Zuchowa „Przyjazne Orły” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 1 w Limanowej.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:

I miejsce otrzymują ex aequo Laura Lisa ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej oraz Magdalena Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Wiktoria Grzelak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymują ex aequo Jolanta Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Limanowej oraz Amelia Chudy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.
Wyróżnienie otrzymuje Alicja Agnieszka Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej.

ZESPOŁY:

I miejsce otrzymuje zespół „Siódemka z 4B” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje zespół „Wesołe Trio” ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

SOLIŚCI:

I miejsce otrzymuje Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Limanowej.
II miejsce otrzymuje Izabela Michalik z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.
III miejsce otrzymuje Joanna Gołuszka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

ZESPOŁY:

I miejsce otrzymuje zespół „Nutki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej.

 

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział i drobne upominki, a także słodki poczęstunek, ufundowane przez Limanowski Dom Kultury, Hurtownię Biedroń i sklep Kajet. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy.

 

Na tym protokół zakończono i podpisano

 

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy