bip logo

Naciśnij [ESC] aby zamknąć, [ENTER] aby szukać

Wróć

Informacja z realizacji prac przy wyposażaniu kina Klaps w LimanowejTrwają prace przy realizacji dwóch zadań „Zakup wyposażenia sal kinowych do rozbudowywanego Kina Klaps z równoczesnym dostosowaniem obiektu dla potrzeb osób niedosłyszących i niepełnosprawnych” oraz „Zakup foteli do sal kinowych rozbudowywanego Kina Klaps”, które otrzymały dofinansowanie w ramach Programów Operacyjnych Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej „Rozwój kin – Modernizacja kin. Dużym wsparciem w realizacji działań jest również dotacja celowa przekazana przez Burmistrza oraz Radę Miasta Limanowa.

Do tej pory ułożone zostało okablowanie dla systemu pętli indukcyjnej oraz zamontowano fotele kinowe na sali Konferencyjno – Kinowej. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace związane z montażem dotychczasowych foteli z siedziby tymczasowej kina oraz montaż nowych foteli na sali Widowiskowej w rozbudowywanym budynku przy Bronisława Czecha 4.
O postępach prac informować będziemy na bieżąco. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.ldk.limanowa.pl jak i profilu fanpage jednostki na Facebooku, gdzie znajdą Państwo informacje o bieżących działaniach realizowanych w ramach w/w przedsięwzięć.

Nasze projekty

Partnerzy i organizatorzy